The New York Marathon
No One Wants to Run
Lorem ipsum dolor sit amet
7 листопада, у день Нью-Йоркського марафону 2021, стартує ще один марафон. В іншому Нью-Йорку. Та цей марафон ніхто не хоче бігти. Адже він відбувається у Донецькій області – менш ніж за милю від лінії фронту.
Його подолали лише п’ятеро людей. Вони зробили це, щоб нагадати: в Україні щоденно долають важкі дистанції за життя у зоні бойових дій. Військовий, волонтерка, медик, журналіст та переселенка пробігли вулицями, де на будинках видно сліди від куль і досі чутно обстріли проросійських бойовиків.
Долю кожного з героїв марафону докорінно змінила російська агресія на Сході України. Вони, як і мільйони українців не хотіли початку війни, але вважають своїм обов’язком захищати свою країну від окупанта. Саме тому невпинно біжать марафон, щоб дістатись переможного фінішу – завершення війни та відновлення українських кордонів, повної деокупації Донецької, Луганської областей та Криму.

Проєкт “Марафон, який ніхто не хоче бігти” реалізований компанією Нова пошта. Це головний логістичний оператор в Україні, який від початку війни на Сході висловлює активну соціальну позицію.

За увесь час бойових дій Нова пошта продовжує безкоштовно передавати вантажі на передову. Та на сьогодні безперервної гуманітарної допомоги на Сході України потребують 3 400 000 людей, що вимагає уваги світової спільноти. Саме тому ініційовано проєкт «Марафон у Нью-Йорку» з метою розповісти про наслідки російської агресії для України та світу.
Lorem ipsum dolor sit amet
7
8
26
років
місяців
днів
2014
Mauris enim in tristique tincidunt.
200 000
Mauris enim in tristique tincidunt.
3382
Mauris enim in tristique tincidunt.
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam semper erat ultrices nunc fringilla faucibus. Mauris sollicitudin, enim in tristique tincidunt, libero sapien placerat nulla, et tincidunt magna justo ac elit.
Андрій Цаплієнко
Військовий кореспондент
Name Surname
lorem ipsum
Name Surname
lorem ipsum
Name Surname
lorem ipsum
Name Surname
lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Nam semper erat ultrices nunc fringilla faucibus. Mauris
sollicitudin, enim in tristique tincidunt, libero sapien
placerat nulla, et tincidunt magna justo ac elit. In tristique sit amet lorem ut aliquam. Nunc a tincidunt augue. Ut nunc tellus, ornare pretium tellus a, tincidunt vehicula velit.
Complete the quiz and find out the best destination for your vacation.
Fill out the form and we will contact you soon.
Розповісти про проєкт у соціальних мережах
Marathon
in New York
Run for life
2021
Андрій Цаплієнко. Військовий кореспондент


53 роки. Військовий кореспондент. Понад 7 років висвітлює у своїх репортажах події з фронту на Сході України

Мене звати Андрій Цаплієнко. Я – журналіст українського телеканалу.. З 1999 року працюю кореспондентом у гарячих точках. Був у Афганістані, Македонії, Іраку, Кот-д’Івуарі, Непалі, Грузії, Ліберії, Колумбії та в інших країнах. Зараз здебільшого роблю матеріали з фронту російсько-української війни. 

Ключова відмінність, коли ти працюєш вдома на війні чи в інших країнах, полягає в тому, що тобі важко, а подекуди і неможливо бути, як то кажуть, над битвою, над сутичкою. Підготуватись морально до зйомок військових дій вдома – неможливо.

Журналіст, працюючи на конфлікті, має розуміти, що є дві його сторони. Тож він не має робити висновки, яка сторона є загарбником, а яка є потерпілою. Він завжди підводить ситуацію до того, що глядач сам робить висновки. Так працює хороший журналіст, така правильна журналістика за стандартами цивілізованого світу. 

Але працюючи в Україні, важко бути над сутичкою, тому що в тебе в кишені паспорт твоєї понівеченої країни, у якої забрали Крим, пів Донбасу, людей якої вбивають. Ми розуміємо лицемірство Росії, і зрештою той факт, що вона воює проти нас, що воює її зброя, її люди, її гроші, її політики, її мас-медіа. Вони налаштовані на те, щоб просто розібрати на запчастини Україну, виснажити у цьому нескінченному марафоні. І в цьому випадку, я розумію в яких умовах ми працюємо, не можу я тут залишатися нейтральним у своїй країні. Інакше, це буде просто зрада країни. А на це я піти не зможу, ніколи. 

Війна триває вже понад 7 років. Нехай ми втомилися бігти цей марафон, але ми не можемо зупинитися. Ми не можемо сказати собі, що ми програли цю війну. Якщо впаде Україна, то впаде і цивілізований світ. Просто потрібно це розуміти і не залишати нас наодинці з ворогом. 

текст текст текст текст текст
Close